Le Chalet sous les Hetres (BE-4950-244) is gelegen in Robertville, Ardennen, Luik en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Le Chalet sous les Hetres een oppervlakte van 65 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, WiFi en vaatwasser heeft dit cottage alles voor een fijne vakantie in België. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Een knusse, gezellige cottage in Waimes, in de Ardennen. De woning heeft een houten inrichting en beschikt over 2 slaapkamers. Er kunnen 4 personen overnachten: perfect voor een gezin dat samen op vakantie wil.
Via de aangelegde fietsroute (het Ravel-circuit) kun je Malmédy, Saint Vith en Sourbrodt per fiets bereiken. Zowel in de zomer als in de winter kun je diverse activiteiten ondernemen in de omgeving. Ga alpineskiën in Ovifat, kanovaren op het meer van Robertville, het kasteel van Reinhardstein bezichten en bezoek natuurlijk het natuurpark de Hoge Venen.
Op mooie dagen kan je in de privétuin ontspannen in de zon. In de zomer kan je genieten op het terras en heerlijke maaltijden bereiden op de barbecue.
Parterre: (keuken(fornuis, oven, magnetron, afwasmachine), woon/eetkamer(TV(kabel), DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel), toilet)
verwarming, terras, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, BBQ, parking
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Een mooi rustig stadje met een prachtige omgeving van bossen, natuurpaden. Ideaal met een hond, want je hebt een eigen tuin en een ruime woning.
Heerlijke vakantie woning met fijne afgezette tuin
Het huisje ligt een een prachtige locatie, lekker rustig, en leek op eerste indruk schoon. Echter hoe langer je daar verbleef hoe meer 'vieze' dingen je zag. Ook deed de vaatwasser het niet, geen afwasmiddel of wc papier.
Den store terrassen
Schoon, comfortabel en goed gelegen, De cottage had alles wat we nodig hadden voor onze familietrip, inclusief een barbecuegebied dat we op een avond gebruikten, De kinderen genoten van de ruime tuin, en wij waardeerden de kindvriendelijke opzet, Zou zeker terugkomen voor een ander verblijf!
de woning zag er goed verzorgd uit. de omgeving is prachtig de woning voelde bekrompen aan. Met drie volwassenen is er weinig ruimte.
De omgeving was ons al bekend en we hebben veel herinneringen kunnen ophalen. Het weer was tijdens ons verblijf niet echt optimaal maar dat belemmerde onze vakantie gevoelens niet met die mooie natuur. Wij hebben met onze kleinzoons iedere dag uitstapjes en wandelingen gemaakt.
Hallo, We kwamen vrij moe cottage, na een lange rit en vooral de vermoeidheid van onze twee kleindochters, 7 en 3 jaar een lange rit moeilijk te dragen in deze tijd van "zo veel als we een Clio gehad en zeer kleine "ruimte voor bagage en gezien de kinderzitjes die een groot deel van de bank te bezetten. C "betekent dat als klein waren ongerust" zijn aangekomen, diner, wassen en dodo.En garant ons in de "steegje van het huisje, onze eerste indruk was gunstig een schattig klein huisje van de" buitenwereld, een prachtige kleine tuin en een schommel die onmiddellijk gevangen de "kinderopvang. we konden ze ravotten op de schommel terwijl we het lossen van de voiture.A deze tijd, eerste zorg, merkten we al snel dat de 4 poten n" waren niet goed verankerd in de grond en zodra de "oudste kleine begon te zwaaien, we n 'durven zijn ogen niet beweegt zich zo naar beneden en het land eromheen was uitpuilende. Beide zeggen dat onze ergernis te ontdekken net aangekomen dit belangrijke probleem met potentieel gevaarlijke gevolgen en dus onze eerste teleurstelling! We wisten dat we konden ze nooit verlaten alleen kleine swing en we onaanvaardbaar vinden om een huisje waarschijnlijk te huur "tegemoet jonge kinderen met een schommel in een dergelijke staat! De kinderen huilde toen we hen vertelden dat" ze konden niet nooit in de tuin spelen als we don "t waren in de buurt" hen! Een piek voor 3 dagen vakantie daar! Voor dat alleen, vragen wij een vergoeding! En al die tijd we wachtten heer Paquay, verondersteld om ons te begroeten als we hadden geschreven. Het S "nooit voorgesteld en door middel van een" welcome, we vonden de sleutel op de deur. We waren al afgekoeld na "hierboven aangehaald incident, maar het" het is nog niet alles, we zijn niet te bo
Na een dag en half in de kou te zitten is alles toch ok gekomen. Eigenaar was wel steeds vriendelijk. Deze woonst is niet ideaal voor honden, tuin is wel omheind maar hond kan overal door. Van de rust kan je zeker genieten.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links