• 41 m2
  • 4 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • In een stad

  • Niet op een vakantiepark

  • Aan het water

  • Bij de zee

  • Wifi

  • TV

  • Airco

  • Massagedouche

  • Wasmachine

  • Oven

  • Magnetron

  • Tuin

  • Tuinmeubilair

  • Omheinde tuin

  • Laptopvriendelijk

Algemeen

Appartement Tulasi (HR-20000-31) is gelegen in Dubrovnik, Dalmatië en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Tulasi een oppervlakte van 41 m² en telt het 1 slaapkameren 1 badkamer. Met faciliteiten zoals een omheinde tuin, WiFi en wasmachine heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Kroatië. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Dit vakantiehuis heeft 1 slaapkamer en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Het ligt in het prachtige Dubrovnik, op 200 m van de zee.

Het centrum met de oude stadsmuren ligt op 500 m afstand en is de parel van Kroatië. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 200 m afstand. Tijdens een ritje met de kabelbaan heb je een prachtig uitzicht over het hele gebied, met musea, forten, kerken en monumenten. Op de eilanden Lokrum, Korcula en Elafit worden dagelijks rondleidingen georganiseerd. Deze vertrekken vanuit de oude stad of de haven Gruz.

Het appartement is voorzien van een omheinde privétuin en een groen terras, waar je kunt relaxen in de buitenlucht. In de woonkamer staat een tweepersoonsslaapbank. Er zijn een wasmachine en een droger beschikbaar. Er is ook WiFi in het huis aanwezig en er is aiconditioning beschikbaar.

Indeling

Parterre: (hal, woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen, digital)), eetkamer(eettafel(4 personen)), keuken(fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), badkamer(bad of douche, massagedouche, wastafel, toilet, wasmachine), balkon of terras, verwarming(elektrisch), airconditioning, binnenplaats(privé, omheind), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, parasol)

parking

Afstanden

0 m Lengte skipistes
100 m Levensmiddelen
100 m Openbaar vervoer
100 m Dokter
200 m Restaurant
200 m Zee
300 m VVV
300 m Bank
400 m Zwembad
500 m Uitgaan
500 m Centrum

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

februari 2025

Het appartement was ruim en goed uitgerust, wat ons verblijf uiterst comfortabel maakte. De korte wandeling naar de oude stad maakte het gemakkelijk om Dubrovnik te verkennen.

september 2023

Ons verblijf in Dubrovnik was behoorlijk bevredigend, Het appartement was schoon en functioneel, met een mooi uitzicht op de tuin, Het was gunstig gelegen nabij supermarkten en restaurants, wat ons verblijf probleemloos maakte, Hoewel het niet de luxe van een resort had, bood het alles wat we nodig hadden voor een comfortabel gezinsvakantie, We genoten van het bezoeken van de nabijgelegen attracties zoals Pile Gate en Onofrio's Fountain, allemaal op loopafstand, Over het algemeen een goede keuze voor een citytrip

juli 2020

Het appartement was ruim en goed uitgerust, waardoor het ideaal was voor ons gezin van vier, We hielden van de nabijheid van de supermarkt en hoe gemakkelijk het was om Dubrovnik vanaf hier te verkennen, Een geweldige basis voor onze avonturen!

augustus 2015

Een schoon, netjes en goed ingerichte appartement op korte loopafstand van het strand, die onze interesse was.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal