• 28 m2
  • 2 personen
  • 1 badkamer
  • Huisdieren toegestaan

  • Vakantiehuis

  • Op een vakantiepark

  • Vrijstaand

  • TV

  • Koffiezetapparaat

  • Waterkoker

  • Magnetron

  • Koelkast met vriesvak

  • Terras

  • Tuinmeubilair

  • Zwembad

  • Overdekt zwembad

Algemeen

Vakantiehuis Resort De Zanding 26 (NL-6731-73) is gelegen in Otterlo, Gelderland en geschikt voor maximaal 2 personen. Verder heeft Vakantiehuis Resort De Zanding 26 een oppervlakte van 28 m² en telt het 0 slaapkamersen 1 badkamer. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Omschrijving

Dit moderne tiny house ligt op het ruim opgezette vakantiepark Resort De Zanding, omringd door natuurgebieden, waaronder het Nationale Park De Hoge Veluwe, op 19 km. ten noordwesten van de gezellige stad Arnhem. Het kleinschalige centrum van Otterlo ligt op slechts 1,5 km., een kwartiertje lopen.

Dit leuke, gezellige tiny house is met veel hout afgewerkt en slim ingedeeld; klein maar fijn! U heeft alle comfort maar geen overbodige luxe, een heerlijk verblijf voor twee personen. In de woonkamer beschikt u over een tv en een gezellige pelletkachel. Dit geeft direct een huiselijke sfeer. In de open kitchenette vindt u er onder andere een magnetron. Via een relatief steile trap in de woonkamer bereikt u de slaapvide met een 2-pers. bed. Beneden is er een badkamer met douche en toilet.

Buiten beschikt u over een terras met tuinmeubilair. Het tiny house ligt samen met de andere tiny houses, aan een binnenplaats met gezamenlijke faciliteiten zoals loungebanken en diverse hangmatten. U parkeert uw auto in de nabijheid van het tiny house.

Op Resort De Zanding zijn diverse vakantiehuizen, chalets, villa's en tiny houses te boeken voor twee tot twintig personen.

Resort De Zanding is een vakantiepark in ontwikkeling. Hierdoor kunnen er op delen van het vakantiepark (bouw)werkzaamheden plaatsvinden. Eventuele overlast zal zoveel mogelijk tot een minimum worden beperkt.

Indeling

Parterre: (woonkamer(TV), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast), badkamer(douche, wastafel, toilet), vide(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden))

terras, tuinmeubilair, parasol, zwembad(gedeeld met andere gasten, overdekt)

Afstanden

0 m Lengte skipistes

Locatie

Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

februari 2025

Precies wat we nodig hadden voor een weekendje weg! Schoon, goed uitgerust en omgeven door natuur. Het enige nadeel was dat de WiFi een beetje traag was, maar we waren toch meestal buiten

november 2024

Simpel maar charmant! Het kleine huisje had een rustieke sfeer die ons verblijf speciaal maakte. We vonden het niet erg dat het niet luxe was, want de natuur om ons heen was gewoonweg adembenemend.

oktober 2024

Dit kleine huisje is een juweeltje! De pelletkachel maakte onze avonden gezellig en het tuinmeubilair was perfect om van de frisse lucht te genieten. De locatie bij het Nationaal Park De Hoge Veluwe is onverslaanbaar voor natuurliefhebbers.

september 2024

Het huisje ligt in een prachtige omgeving, we hebben genoten van lange wandelingen in het nabijgelegen Otterlose Bos, het was fijn om na een dag verkennen te ontspannen op het terras,

augustus 2024

Kortom, een geweldig uitje! We verbleven dichtbij diverse bezienswaardigheden en de gezellige inrichting van het huis maakte ons bezoek onvergetelijk. We zouden hier graag in de toekomst nog eens terugkomen!

juli 2024

Een heel charmant huisje! De inrichting voelde modern maar toch gezellig aan. We waardeerden de gratis WiFi en de mogelijkheid om onze maaltijden te bereiden in de goed uitgeruste keuken. Een geweldige plek voor een weekendje weg.

april 2024

Zeer schoon en goed onderhouden pand, Het zitgedeelte buiten was perfect om te genieten van onze ochtendkoffie, We vonden ook de nabijheid van lokale eetgelegenheden zoals De Houtzagerij prettig,

februari 2024

De locatie is fantastisch als je van wandelen en verkennen houdt. We bezochten het Kröller-Müller Museum, dat op korte rijafstand lag. Het kleine huisje was goed uitgerust en erg gezellig.

januari 2024

Geweldig voor natuurliefhebbers! We brachten het grootste deel van onze tijd door met wandelen in het nabijgelegen Nationaal Park Veluwe. Het kleine huisje bood een comfortabele en functionele ruimte om te ontspannen na onze avonturen.

december 2023

Ideaal voor een rustig toevluchtsoord! De omgeving was rustig en het zwembad was een leuke bonus, hoewel we er geen gebruik van hebben kunnen maken. Zeker een aanrader voor stellen die willen ontspannen.

december 2023

Tiny house, grote gevoelens, Schoon, goed ingericht en op korte afstand van cafés en natuur, Perfect voor een stel dat op zoek is naar een schattige ontsnapping, Bovendien zijn de gedeelde hangmatten een leuke touch!

september 2023

We hadden een aangenaam verblijf hier, De gastheren waren vriendelijk en lieten ons welkom voelen, Het kleine huis had een mooie indeling, hoewel het een beetje krap was voor twee personen met veel bagage,

september 2023

Leuk klein huisje, maar de trap naar de zolder vonden we wat steil. Verder was alles prima! De pelletkachel was een hoogtepunt dat de ruimte warm en uitnodigend maakte,

juni 2023

We hebben genoten van ons verblijf in dit kleine huisje. Het was uitgerust met alles wat we nodig hadden en de locatie was rustig. Wees er alleen op voorbereid dat je overdag wat bouwgeluiden kunt horen.

april 2023

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit kleine huisje. Het was schoon, comfortabel en had alle benodigdheden die we nodig hadden voor een korte vakantie. De gedeelde loungeruimte was een leuke toevoeging voor het socializen met andere gasten.

maart 2023

Het kleine huisje was een heerlijke ontsnapping uit de stad. Het had een heerlijk huiselijke sfeer en de pelletkachel was een geweldige toevoeging. Let op: het wifi-signaal was soms wat zwak.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal