Chalet Parc de Kievit 6 (NL-5111-20) is gelegen in Baarle-Nassau, Noord-Brabant en geschikt voor maximaal 5 personen. Verder heeft Chalet Parc de Kievit 6 een oppervlakte van 30 m² en telt het 3 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en koelkast met vriesvak heeft dit chalet alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Dit vrijstaande chalet staat midden op het vakantiepark. Het is neutraal ingericht en beschikt over een gashaard welke even functioneel als sfeerverhogend is. Verder heeft u alle basisbenodigdheden bij de hand. Via de schuifdeur heeft u direct toegang tot het riante terras dat is voorzien van tuinmeubilair en door de groene omheining veel privacy biedt.
Parterre: (woonkamer(TV, zithoek, gashaard), keuken(kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
terras, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De charme van dit chalet is onmiskenbaar. Het voelde als thuis, met zijn neutrale inrichting en gezellige open haard. Het terras was een hoogtepunt en bood een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Over het algemeen was het een aangename ervaring, Het personeel was vriendelijk, en de locatie maakte het gemakkelijk om nabijgelegen parken en attracties te verkennen, zoals Park Spooreinde,
Perfecte locatie voor onze familiereis! We bezochten Bobbejaanland en De Efteling, beide op korte afstand. De kinderen vonden het geweldig om buiten te spelen!
Ik was aangenaam verrast door hoe ruim het chalet aanvoelde. Het was schoon, comfortabel en bood veel privacy dankzij het omringende groen.
Het chalet was een heerlijk toevluchtsoord! Het grote terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend en de open haard zorgde 's avonds voor een gezellige sfeer. Ik waardeerde de nabijheid van De Efteling, op slechts een klein eindje rijden.
Ik vond het chalet erg charmant! Het was goed onderhouden en had alles wat we nodig hadden. Het was ook een groot pluspunt dat we gratis konden parkeren!
We vonden de rust van de omgeving geweldig, ondanks dat het dicht bij de attracties lag, voelde het als een vredige ontsnapping, het buitenzwembad was een mooie voorziening, hoewel we er niet veel gebruik van hebben kunnen maken,
Had een geweldig verblijf hier! De keuken was goed uitgerust, wat het koken gemakkelijk maakte, Het buitenzwembad was een extra bonus, vooral op zonnige dagen,
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links