Vakantiehuis Buitenhof Domburg 1 (NL-4357-41) is gelegen in Domburg, Zeeland en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Vakantiehuis Buitenhof Domburg 1 een oppervlakte van 104 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Met faciliteiten zoals zwembad, WiFi en koelkast met vriesvak heeft dit vakantiehuis alles voor een fijne vakantie in Nederland. Huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Deze rietgedekte, vrijstaande villa's staan op het ruim opgezette vakantiepark Buitenhof Domburg. De villa is comfortabel en compleet ingericht en beschikt over een grote woonkamer met open keuken. In totaal zijn er vier slaapkamers, waarvan één op de begane grond, alle voorzien van twee eenpersoonsbedden. U beschikt over twee badkamers.
De woningen kunnen van elkaar verschillen, sommige woningen hebben geen serre.
Er is een grote tuin met terras met tuinmeubilair.
Graag informeren wij u over de volgende informatie. Wilt u dit op uw website plaatsen? Vanwege onderhoudswerkzaamheden is het zwembad op Hof Domburg/Buitenhof/Wijngaerde/Bos&Duin gesloten van 12.02.25 t/m 14.02.25. U bent van harte welkom om te komen zwemmen in het zwembad op Roompot Beach Resort.
Parterre: (open keuken(koffiezetapparaat(filtermaling), koelkast(+ vriesvak)), woon/eetkamer(TV, eettafel(8 personen)), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche))
terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten)
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
Nice build home, and a great location.
fantastische vakantie Een prachtige faciliteit. Zeer goed onderhouden. Mooi comfort. Ons vakantiehuis was in zeer goede staat met alles wat je nodig hebt. We komen graag terug!
We hebben een heel fijn weekend gehad. De keukenuitrusting was meer dan compleet.
Mooi huis met grote tuin in een luxe villawijk
We hebben een fijne week gehad in mooi park op loopafstand van prachtig strand en Domburg. Wel was het maar goed dat we met 5 in plaats van 8 personen waren, want dat zou erg krap zijn in dit type huis. Er stonden prima bedden, prima tv en geluidsinstallatie, een fijne eettafel en de tuin was mooi. Maar bijvoorbeeld een oven was er niet (receptie heeft leenovereenkomst geregeld). Tevens was het huis heel erg gehorig en klapperden de luiken in de wind. Al met al vinden we dit huis voor een kleine €2000 in deze week (ex beddengoed, handdoeken en schoonmaak) wel erg basic. In het park was jammer dat de tennisbanen slecht onderhouden en daardoor glad zijn.
Hebt huisje op het park buitenhof is helemaal ok. Fijn aangekleed en van de gemakken voorzien. Het park zelf is wel wat verouderd, maar dat mag de pret niet drukken. Lekker dichtbij het centrum en strand van Domburg.
Heerlijk huis, lekker ruim, gezellige inrichting
Snel, efficient. Boeking van linnengoed was niet door gegeven, dus dat duurde even
Tweede bezoek na 20 jaar en nog steeds ziet het er uit alsof het pas gebouwd is. Netjes En schoon aangetroffen.Prima bedden. We misten alleen een vleesmes maar met het aardappelmesje ging het uiteindelijk ook.🤪
Foto van de vakantiewoning op site komt niet overeen met de werkelijke woning. Vondt ik wat misleidend.
aankomst volgens brochure accommodatie fijn 8-persoon vrijstaand huis omgeving strand en zee goed bereikbaar. Domburg gezellige plaats
De receptie was vriendelijk, omgeving van het huis gaf gelijk een vakantie gevoel, leuk rietendak, modern ingericht, compleet , schoon. 1 minpuntje geen toilet buiten de badkamer, als iemand in de badkamer is kan je niet naar het toilet. Buiten dat top midweek!!😁
Alles was in orde, heel rustig, heel schoon
Aankomst gemakkelijk accommodatie genereus, ruim, goed uitgerust, comfortabel (vooral de Gemeinschafrsräume) De netheid van de keuken en de woonkamer te wensen overliet. In de keuken, zelfs Glassplitter.Anbringung van kapstokken waren in de badkamer wünschenswert.Umgebung zou geweldig zijn! Alles op loopafstand!
Met 4 kinderen en 4 volwassenen een duurder huisje genomen. De aankleding en ruimte in het huisje waren daar ook naar, maar er waren weinig kookspullen (ontbrekende flessenopener, onderleggers, pannenkappen, pannen, etc). Tevens stond er een niet meer werkende koelvriescombi in de bijkeuken, waardoor een diepvries ontbrak. Ook leken er veel zaken van de muur verdwenen (maar wel veel schroeven waar iets kon hangen alsof het gestolen was). Dat viel voor de prijs dus tegen.
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links