Villa Cape Helius 22 (NL-3221-57) is gelegen in Hellevoetsluis, Zuid-Holland en geschikt voor maximaal 8 personen. Verder heeft Villa Cape Helius 22 een oppervlakte van 145 m² en telt het 4 slaapkamersen 2 badkamers. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.
Deze statige, vrijstaande en gerestylede villa ligt aan de haven op Vakantiepark Cape Helius, op 2 km. van het centrum van het vestingstadje Hellevoetsluis en op slechts ca. 6 km. van het eerste Noordzeestrand.
De villa beschikt over een ruime en sfeervolle woonkamer met TV en openslaande deuren naar de veranda. Er is een open keuken met diverse inbouwapparatuur, waaronder een combimagnetron en afwasmachine. In de hal beschikt u over een apart toilet. Op de eerste etage vindt u er drie 2-pers. slaapkamers. Één van de slaapkamers biedt toegang tot het balkon. Verder zijn er op deze verdieping nog een badkamer met ligbad en een apart toilet. Op de tweede etage vindt u er de vierde 2-pers. slaapkamer, een badkamer met douche en een fijne (traditionele of infrarood) sauna. Hier kunt u heerlijk ontspannen. Via de openslaande deuren heeft u toegang tot het balkon. Alle bedden zijn van het type 1-pers. boxspringbedden, al dan niet in een 2-pers. opstelling.
Buiten beschikt u verder over een tuin met terras en tuinmeubilair, waaronder vier zonneligbedden. Er is parkeergelegenheid nabij de villa voor één auto.
Er zijn op Vakantiepark Cape Helius diverse villa's en appartementen te huur voor vier tot veertien personen.
Parterre: (hal(toilet), woonkamer(TV), keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(pads), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden, balkon), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(ligbad, douche, wastafel, wastafel), overloop(toilet))
Op de 2e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, sauna, wastafel), overloop, balkon)
veranda, verwarming(CV), terras, tuin, tuinmeubilair
Beoordelingen
Gasten zeggen het volgende:
De villa was prachtig opnieuw ingericht, en we voelden ons meteen thuis, De sauna was een hoogtepunt voor ons, en de locatie bood een mooie balans tussen rust en toegang tot lokale attracties
Ruime en goed uitgeruste villa, perfect voor onze uitje, De sauna was een leuke toevoeging na een dag op het strand
Echt een mooie en schone accommodatie. Een groot schoon huis met een prachtig uitzicht.
Super goede vakantie gehad, vriendelijk personeel en ons verblijf was goed schoon en zoals beschreven stond op de site. Wij hebben genoten!
Ruime en schone villa, perfect voor gezinnen, We hielden van de sauna en het tuingebied
Vakantiehuizen
Vakantiehuizen
Wintersport 2026
Handige links