• 70 m2
  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Huisdiervrij
  • Rookvrij

  • Appartement

  • In de bergen (hoger dan 1km)

  • Niet op een vakantiepark

  • Aan de skipiste

  • In appartementencomplex

  • Bij het centrum

  • Wifi

  • TV

  • Internationale zenders

  • Sauna

  • Vaatwasser

  • Magnetron

  • Balkon

  • Tuin

Algemeen

Appartement Alpenherz (AT6530.659.3) is gelegen in Prutz/Kaunertal, Oberinntal en geschikt voor maximaal 4 personen. Verder heeft Appartement Alpenherz een oppervlakte van 70 m² en telt het 2 slaapkamersen 1 badkamer. Met faciliteiten zoals WiFi, vaatwasser en sauna heeft dit appartement alles voor een fijne vakantie in Oostenrijk. Huisdieren zijn in deze accommodatie niet toegestaan.

Omschrijving

Binnen
"Alpenherz", appartement 3-kamers 70 m2 op de 2e verdieping, op het zuidwesten gelegen. Gezellig en met veel hout ingericht: 1 2-pers. kamer. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer met Sat-TV. Woonkeuken (afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine) met eethoek en Sat-TV. Uitgang naar het balkon. Douche, aparte WC, dubbele wastafels. Verwarming. Vloerbedekking. Balkon. Balkonmeubilair. Panoramazicht op de bergen, de plaats en Serfaus/Fiss/Ladis. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats. Buiten / omgeving
Fendels 4 km van Prutz: Appartementencomplex "Alpenherz", 1.356 m boven zeeniveau, van 4 verdiepingen. 4 appartementen in de woning. 500 m van het centrum van Fendels, 17 km van het centrum van Landeck, tegen een helling, 6 km van het meer, 750 m van het skigebied. Voor medegebruik: terrein met weide. In het huis: sauna (extra). Berging voor ski's, skischoendroger. In de winter sneeuwkettingen aanbevolen. Winkel 500 m, supermarkt 4 km, station "Landeck" 17 km, openluchtzwembad 5 km, overdekt zwembad 16 km, meer (zwemmen) "Ried" 6 km. Golfterrein (27 holes) 58 km, bergtrein, skilift, skipisten, skibushalte 5 km, skischool, rodelbaan 750 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Kaunertaler Gletscher 40 km, Serfaus/Fiss/Ladis 15 km, Fendels 750 m. De eigenaar woont in hetzelfde huis.

Afstanden

500 m Centrum
750 m Skilift
6 km Meer
58 km Golfbaan
130.382 km Lengte skipistes

Locatie

op 11.9 km afstand
Skigebied Serfaus Fiss Ladis

Hoogte skigebied

1222 m - 2820 m

Skiliften

11
16
5

Pistes - 130 km

Makkelijk
35 km
Gemiddeld
77 km
Moeilijk
16 km

Langlaufen - 0 km

0 km
op 14.2 km afstand
Skigebied Hochzeiger

Hoogte skigebied

1467 m - 2487 m

Skiliften

1
4
1

Pistes - 31 km

Makkelijk
8 km
Gemiddeld
17 km
Moeilijk
6 km
op 19.3 km afstand
Skigebied Kaunertaler Gletscher

Hoogte skigebied

2175 m - 3109 m

Skiliften

2
1
2

Pistes - 25 km

Makkelijk
14 km
Gemiddeld
6 km
Moeilijk
5 km
op 13 km afstand
Skigebied Venet

Hoogte skigebied

775 m - 2205 m

Skiliften

0
3
1

Pistes - 17 km

Makkelijk
7 km
Gemiddeld
10 km
Moeilijk
0 km
op 0.1 km afstand
Skigebied Fendels

Hoogte skigebied

1340 m - 2247 m

Skiliften

1
1
3

Pistes - 10 km

Makkelijk
5 km
Gemiddeld
4 km
Moeilijk
2 km
op 19.1 km afstand
Skigebied Tobadill

Hoogte skigebied

1185 m - 1355 m

Skiliften

0
0
1

Pistes - 3 km

Makkelijk
1 km
Gemiddeld
1 km
Moeilijk
0 km
Afstanden zijn hemelsbreed, controleer zelf de reisafstand.
Beschikbaarheid wordt geladen

Beoordelingen

Gasten zeggen het volgende:

augustus 2022

Ruim en mooi afgewerkt appartement. Goede bedden en comfortabele badkamer met douche en rainshower. Ondiep maar zeer breed balkon met mooi uitzicht. Vanaf het dorp Fendels is een leuke tocht te maken met de gondel omhoog de berg op. Serfaus en Fiss zijn met de auto goed te bereiken. Wij hebben een erg leuke week gehad!

augustus 2021

+: appartement modern ingericht en alles naar wens en proper, ruime slaapkamers wifi werkte niet steeds -: geen persoonlijk ontvangst, weinig contact met eigenaar, eigenaar spreekt enkel Duits, wat de communicatie moeilijk maakt

augustus 2020

Echt een geweldig uitzicht. En dat in een ruim verzorgd appartement. Grote slaapkamers. Inloop regendouche. Wij miste alleen een oven in de keuken. Fendels is een bergdorpje. Voor boodschappen zul je de berg af moeten gaan. Bergbahn Fendels is dichtbij.

Aankomst:

Vertrek:

Totaalprijs:

Incl. btw

x beoordelingen1 beoordeling

  • Direct online beschikbaar
  • Géén boekingskosten​​​​​​​​​​​​​​

Reserveren duurt slechts 2 minuten.

- persoon personen
totaal